Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat
Místo výkonu
Praha 4
IHNED
Hrubá mzda
170 Kč/h
Vhodnější pro
ženu 18+
Vyplácení záloh
Denně

Pro našeho významného klienta, nadnárodní finanční instituci, hledáme vhodnou kandidátku na pozici recepční.

jedná se o brigádu na 2-3 měsíce, pravidelně Po-Pá nebo 3x8h týdně.

Náplň práce:

- vítání příchozích návštěv

- poskytování informací klientům a návštěvníkům

- asistentské práce personální ředitelce

- odbavení příchozích hovorů, přepojování

- vyřizování pošty (pošta, e-maily)

- další běžná administrativa

Požadujeme

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

- příjemné profesionální vystupování

- komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou!

- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

- možnost pracovat Po-Pá, 6h denně nebo 3xtýdně na 8h podmínkou

Nabízíme

- mzda 170Kč/h

- dobrá dopravní dostupnost - Praha 4 - přímo u metra

- příjemné pracovní prostředí

U nás si můžete sami nastavit frekvenci automatického zasílání brigád.

1998qdkkdod8buok042146hls7