Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Dnes na brigádu, zítra pošleme peníze

Jak denní vyplácení vlastně funguje? Jednoduše! Náš systém umožňuje zpracovávat výplaty v online čase a tak můžeme poskytnout zálohy i 5x týdně. Nenabízíme pouze 1.000 Kč/týden ani 50 % z hrubé mzdy, ale vše na co máte nárok po odečtení zákonných odvodů a srážek. K výplatě potřebujete pouze doručit výkazy do agentury a odevzdat nám číslo účtu na který chcete zálohu zaslat. U klientů, kde máme docházku elektronicky, stačí jen zaslat email a pošleme Vám zálohu za aktuálně potvrzené směny. 

Funguje denní vyplácení u všech brigád?

Brigády s denním vyplácením a nástupem ihned naleznete zde: Brigády s nástupem IHNED.

 

Kdy peníze odesíláme?

Každý pracovní den. Do 8:00 shromažďujeme žádosti o zaslání peněz na účet, přes den je zpracujeme, odpoledne / večer odešleme peníze na účet.

 

Co když nemáte účet?

Pokud nemáte bankovní účet, je možné využít "karetní peněženku". Jedná se o produkt společnosti Prepaid solutions. Agentura vám zdarma vydá kartu MasterCard, která je spjata s vaším jménem a na kterou Vám posíláme zálohy. Kartu můžete využívat na výběr z bankomatu, platbu u obchodníka či platby přes internet. Výhodou je, že si nemusíte kvůli kartě zřizovat bankovní účet, jedná se pouze o vydání karty bez vámi zřízeného účtu.

0nglp9i5ie5ctsv3d9ck185pt6