Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Brigády s nástupem IHNED – nejen pro studenty

U některých brigád hledáme větší počet pracovníků. Pokud máte zájem o práci / brigádu s nástupem ihned a denním případně týdenním vyplácením, tak stačí dorazit rovnou k nám do kanceláře a brigádu můžete mít již od zítřejšího dne. Většina brigád je v Praze nebo blízkém okolí.


Které brigády mají nástup ihned?

Aktuálně nemáme volné brigády s nástupem ihned, kam bychom sháněli větší počet brigádníků.

To ale neznamená, že brigády nemáme, jen se rychle mění. Nabízíme doplňování zboží, pokladny, vykládku kamionů, balení zboží a pickování zásilek.

Tyto brigády mají mzdy obvykle od 150 do 170 Kč/h a nabízíme u nich denní či týdenní vyplácení. Pro více informací se u nás zastavte nebo zavolejte na 777 684 854.


Dále nabízíme i jiné brigády - krátkodobé, dlouhodobé. Většina brigád je v Praze a blízkém okolí a nabízíme u nich denní vyplácení. Denně nabízíme více jak 300 směn na 30 různých brigádách, jedná se kromě výše uvedeného o sklady s kuchyňskými potřebami, potisk triček, eshopy s IT a další brigády.

Jak brigádu získáte?

Pokud máte zájem o brigádu s nástupem IHNED a denním nebo týdenním vyplácení zastavte se u nás v Agentuře STUDENT s.r.o. na adrese Hráského 2231/25, Praha 4 – 500m od metra „C“ Chodov.

Otevřeno máme Po – Pá v čase 9:00 – 13:00 nebo 14:00 – 17:00.

S sebou:

  • výpis z rejstříku trestů – nestudenti
  • potvrzení o studiu – studenti
  • průkaz pro práci v potravinářství – pokud máte k dispozici
  • Občanský průkaz / Pas
  • kartičku zdravotní pojišťovny

Brigády jsou průměrně od 150 do 180 Kč/h hrubého. U většiny brigád nabízíme denní vyplácení záloh v maximální možné výši a to na účet. Peníze máte ihned dle vašich potřeb, bez nutnosti čekat na výplatní termín 1x měsíčně.

Pokud nemáte účet, je možné zřídit karetní peněženku, na kterou Vám peníze budeme moci zasílat zcela stejně jako na účet.

Směny si můžete obsadit (po podpisu smlouvy) telefonicky, emailem nebo skrze naší aplikaci na android nebo webovou aplikaci.

Přijďte k nám, my Vám práci najdeme!

Velký výběr prací a brigád. Výplaty denně bez čekání. Praha a okolí. Pro studenty i nestudenty.

 

 

 

 

 

 

8q4fbpgnh125tfg12j85g9dpi0