Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Jednorázová pracovní výpomoc

Jak to funguje?

V tomto režimu Agentura STUDENT s.r.o. provede inzerci a výběr pracovníků dle Vašich potřeb a požadavků. Tyto pracovníky Vám pak doporučíme a Vaše společnost si s vybranými zaměstnanci uzavře pracovně-právní vztah.

Naše agentura provádí veškeré činnosti spojené s náborem zaměstnanců. Administrativu spojenou s uzavřením a průběhem pracovně-právního vztahu si řeší Vaše firma jako zaměstnavatel námi doporučených pracovníků (sepsání pracovní smlouvy, vyplacení a zúčtování mezd).

Kolik to stojí?

Cena za zprostředkování se skládá z nákladů na inzerci, vyhledání, výběr pracovníků a administraci spojenou s jejich vysláním na pracoviště klienta.

Běžně cena je 150 Kč až 250 Kč za jeden odpracovaný den pracovníka bez nutnosti realizace výběrového řízení (ideální pro jednoduché práce, jako je např. přepis dat, obálkování, etiketování, veškeré manuální práce apod.)

Víte že…

…agentura práce může brigádníky dočasně přidělit pouze na takovou smlouvu, která zakládá odvod zdrav. a soc. pojištění, tedy DPČ a PP? Dohoda o provedení práce, která je pro výše uvedené práce vhodná, je pro agentury zakázaná. Z toho důvodu je ideální právě tato forma spolupráce u jednorázových záležitostí.

f2vjd2t20da9qjp3ip307vge07