Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Proč spolupracovat s námi

Stabilní společnost - Jsme na trhu více než 20 let, základní jmění naší agentury je 8 mil. Kč. Pro naše klienty jsme stabilním a dlouhodobým partnerem - můžete se na nás spolehnout.

Známe své možnosti - I když se snažíme celý proces přizpůsobit potřebám našich klientů a jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky, neslibujeme nesplnitelné. Dopředu Vám sdělíme své reálné možnosti, eliminujeme rizika.

Komplexní zajištění Vašich zakázek. Ke každé zakázce je přidělen konzultant/koordinátor na kterého se můžete obrátit kdykoli v průběhu spolupráce. Je zde pro Vás.

7 dní v týdnu – Jsme zde pro Vás každý den v týdnu. Pro urgentní záležitosti máme i o víkendu zavedené pohotovosti a Vašim objednávkám se věnujeme každý den.

Legislativní odpovědnost – Jako legální agentura práce máme platné povolení od GŘ ÚP na zprostředkování zaměstnání, sjednané pojištění proti úpadku a uhrazenou kauci ve výši 500.000 Kč. Jsme také členy APPS (www.apps.cz) a APA (www.apa.cz). Veškerá povolení a pojištění naleznete zde.

Neplatíme za získání zakázky! – Odmítáme jakékoliv formy korupce na všech úrovních komunikace s pracovníky klienta

7qt7186b8vrkc3r6kc16q1ii92