Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

e-Objednávky

Webová aplikace e-Objednávky umožňuje klientům online přístup do systému Agentury STUDENT s.r.o. První verze e-Objednávek vznikla již v roce 2010 za účelem zjednodušení práce pro klienty při zasílání objednávek. V roce 2017 jsme se rozhodli webovou aplikaci „postavit“ celou znovu od začátku, aby odpovídala současným požadavkům našich klientům a poskytovala maximální přehled o spolupráci.

Co aplikace umožňuje?

Zadávání objednávek – objednávku je možné zadat kdykoli, navolíte si jen jednotlivé požadavky a agentura začne pracovat na obsazení.

Online report obsazenosti – kdykoli je možné se přihlásit a v rychlém přehledu zjistíte aktuální stav obsazení všech vašich objednávek po jednotlivých dnech.

Evidence docházky – systém umožňuje evidenci odpracovaných hodin brigádníků, nemusíte již zasílat emaily ani potvrzovat výkazy – v případě zájmu vše vyřeší aplikace.

Údaje o brigádnicích – ztratili jste telefonní kontakt na brigádníka, který u Vás byl minulý týden? Zjistit zda má průkaz pro práci v potravinářství nebo kolik již odpracoval směn? To vše lze najít v profilu brigádníka.

Přehled smluvní dokumentace – přišla kontrola z SÚIP? V systému máte jak dočasná přidělení, smlouvy brigádníků tak třeba i kopie průkazu pro práci v potravinářství.

Statistiky – pokud potřebujete hlídat produktivitu, tak systém umožňuje exporty po střediscích nebo úsecích a to za zvolené období včetně fakturační ceny. Není problém zjistit, kolik jste za konkrétní týden měli objednáno a zajištěno hodin a to i přepočteno na FTE včetně celkové fakturační ceny.

Strukturu přístupů – potřebujte, aby jednotlivý vedoucí měli přístup jen ke svým oddělením, ale jejich nadřízený k většímu počtu? Není problém, přístupy lze upravovat dle potřeb jednotlivých uživatelů.

nf7adafkh6rfe9s13pje7305d4