Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat
Místo výkonu
Praha
IHNED
Hrubá mzda
250 Kč/h
Vyplácení záloh
Týdně

Pro našeho klienta, známou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior programátor.

Náplň práce:

- vytváření přesných technických požadavků pro vývojáře a testery

- vedení komunikace mezi zákazníkem a interními IT teamy

​- spolupráce na přípravě řešení adhoc úkolů

Požadujeme:

- základní orientace v technologiích ECM

​- orientace v systémových integracích a nástrojích pro jejich dokumentaci

- analytické myšlení - schopnost absorbovat informace a utřídit je

- aktivní znalost některého CASE nástroje pro UML modelování (Enterprise Architect, Visio..)

- znalost webových služeb (SOAP,REST)

- uživatelská znalost pricipů SQL

- znalost AJ na úrovni alespoň B2

- možnost pracovat 20h týdně

- chuť učit se nové věci

Nabízíme:

- mzda 250Kč/h hrubého

- týdenní vyplácení

- dlouhodobá spolupráce

- nástup co nejdříve

U nás si můžete sami nastavit frekvenci automatického zasílání brigád.

huov1sanp7hj2niicj2iri9qr4