Místo výkonu
Praha 9
IHNED
Hrubá mzda
153 Kč/h
Zdravotní průkaz
ANO
Vyplácení záloh
Denně

Pro našeho klienta, hypermarket v Průhonicích, hledáme vhodné kandidáty/ky na obsluhu FRESH BARU.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci, minimálně do konce roku 2018!

Jedná se o obsluhu úseku bez výroby!

Náplň práce:

- doplňování zboží na pult (zákusky, chlebíčky, sendviče..)

- balení zákusků, chlebíčků

- prodej pizzy (bez výroby!)

- práce s dotykovou pokladnou (není podmínkou)

- párky v rohlíku

- komunikace se zákazníky

- péče o svěřený úsek

Požadavky:

- věk min. 18let

- výpis z rejstříku trestů

- zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

- zkušenosti s pultovým prodejem velkou výhodou

- příjemné vystupování

- možnost pracovat alespoň 3 směny týdně alespoň do konce roku 2018

Nabízíme:

- mzda 153Kč/h hrubého

- denní vyplácení

- dobrá dopravní dostupnost

- moderní pracovní prostředí

- možnost dlouhodobé spolupráce

f2steu1rr0kom48v4ol6060721