Místo výkonu
Praha, Praha - západ, Rudná u Prahy
IHNED
Hrubá mzda
130 Kč/h
Vyplácení záloh
Týdně

Pro našeho klienta, předního výrobce produktů pro řízení pohybu a motorů, hledáme studenty na administrativní výpomoc.

Náplň práce:

  • skenování,
  • archivace,
  • práce s databází,
  • zadávání dat,
  • vyřizování korespondence,
  • kompletní administrativní podpora kanceláře.

NABÍZÍME:

  • zajištění kyvadlové dopravy zdarma ze Zličína (10min),
  • odměnu 130 Kč/h,
  • příjemné prostředí,
  • získání pracovních zkušeností v nadnárodní společnosti.

POŽADAVKY

  • ukončené SŠ, student VŠ,
  • komunikativní AJ na úrovni B1 nebo B2,
  • praxe v administrativě výhodou,
  • možnost docházet alespoň 3 dny v týdnu,
  • pracovní doba min. 4 - 6 hodin,
  • pečlivost, zodpovědnost.

kmka030i6r92rceuda1spfmi40