Místo výkonu
Praha 10
Termín nástupu
1.2.2020
Hrubá mzda
150 Kč/h
Vhodnější pro
ženu 18+
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro našeho významného klienta, zprostředkovatele finančních služeb – vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy a daňového poradenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici asistent/tka finančního oddělení.

Náplň práce

  • výpomoc při zpracování účetních podkladů,
  • přepis faktur z účetního SW,
  • drobná administrativa,
  • třídění dokumentů,
  • kontrola faktur,

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání ekonomického zaměření,
  • ideálně student/tka VŠ ekonomického zaměření,
  • možnost docházet alespoň 3x týdně,
  • zájem o dlouhodobou spolupráci,
  • zkušenost s prací na PC,
  • časová flexibilita.

Nabízíme

  • mzda 150 Kč/h,
  • zajímavé výkonnostní a docházkové bonusy,
  • práce ve stabilní zavedené společnosti,
  • možnost přestupu na HPP - trainee,
  • jistota dlouhodobé spolupráce,

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám Váš životopis!

qerqfpnfll0tofnckg1pqcgpd5