Průzkum: Odkud se o nás brigádníci dozvěděli?

1.12.2019
V posledních několik měsících jsme od brigádníků zjišťovali, jak se o nás dozvěděli. Celkem nám otázku zodpovědělo 677 brigádníků.

Průzkum: Odkud se o nás brigádníci dozvěděli?

Je pro nás důležité vědět, odkud se o nás brigádníci dozvěděli, a tak jsme to v posledních několika měsících zjišťovali. Celkem nám v průzkumu odpovědělo 677 nových brigádníků.

Nejvíce nám, zcela očekávaně, přinesla inzerce z různých serverů se kterými spolupracujeme (256 brig.; 37,81%).

Překvapilo nás, že 212 brigádníků (31,31%) nás našlo díky doporučení od svého známého. Za toto číslo jsme neuvěřitelně vděční. Když vynecháme fakt, že doporučení je nejlevnější reklama, znamená to také, že svou práci děláme dobře. Ať bylo důvodem doporučení denní vyplácení mezd, široká nabídka brigád, relevantní mzdové ohodnocení nebo cokoli jiného, jsme rádi. Je jasné, že všichni nemohou být spokojení. I nám se stává, že neodchází každý spokojený. Děláme ale maximum, aby takových brigádníků bylo co nejméně. Nicméně skoro 1/3 z dotazovaných k nám přišla na doporučení a to je číslo, u kterého budeme doufat, že se do budoucna ještě zvýší.

Celkem 115 brigádníků (16,99%) přišlo z Google vyhledávače a 21 (3,10%) ze Seznam.cz.

Dalších 44 brigádníků (6,5%) bylo doporučeno společností, kde chtěli dělat brigádu, ale vzhledem k tomu, že si tyto společnosti vlastní brigádníky neřeší, odkázali je na nás.

Z Facebooku k nám přišlo 20 brigádníků (2,95%) a dalších 9 (1,33%) uvedlo, že se o nás dozvěděli jinak.

Děkujeme za zpětnou vazbu, kterou nám brigádníci poskytli. I nadále se budeme snažit, abychom byli společností, kterou doporučíte dál.

vjhm19qdfo7opqhenps9d83af0