NOVINKY eBrigády - obsaďte si směnu pohodlně z domova

15.3.2020
Obsaďte si směny z pohodlí domova bez nutnosti návštěvy agentury

NOVINKY eBrigády - obsaďte si směnu pohodlně z domova

vzhledem ke stávající situaci se snažíme co nejvíce záležitostí řešit vzdáleně bez nutnosti osobních návštěv agentury. Již jsme zavedli např. denní vyplácení na účet, které platí do odvolání.
Také jsme, a tentokrát trvale, upravili podmínky pro obsazování směn prostřednictvím eBrigád. Níže zodpovím několik nejdůležitějších věcí, které Vám jistě ulehčí možnost jak si brát směny.

Jak eBrigády získáte?

Na stránkách www.student.cz je sekce „Můj účet“, stačí se jen přihlásit. Pokud neznáte přihlašovací údaje, klikněte na zapomenuté heslo a nechte si jej poslat na email, který jste nám uvedli při registraci.

Jak se směny obsadíte?

V úvodním přehledu klikněte na den, na který chcete brigádu. Následně vidíte přehled všech směn, které jsou aktuálně volné. Stačí si jen vybrat co chcete a kliknout na „Obsadit“. Při kliknutí na detail se Vám ukáží podrobné informace.

Jaké směny si můžete obsadit? (NOVINKA)

Takové na které máte platnou smlouvu a na typ práce, na které jste již byli. Pro příklad: Již jste byli na Hypermarket Chodov na KOLONIÁLE. Můžete si tedy obsadit veškeré koloniály po Praze u zákazníka Albert, protože tu práci znáte a je stejná všude po Praze. Nicméně Vám systém nedovolí si obsadit třeba na Hypermarket Chodov zeleninu (jiný ty práce), ani koloniál v MAKRO (jiná firma).
POZOR – typ práce na kterém jste již byli = práce, kde máte proplacenou alespoň 1 směnu.

Kde dostanu výkaz?

Výkaz najdete v sekci: eBrigády -> Obsazené brigády.

Je rezervace směny závazná?

Ano, stejně jako když si jí obsadíte telefonicky, emailem apod.

Tým Agentury STUDENT s.r.o.

n8mi41fnci26ohu813g8654pr3