Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

e-Brigády - obsaďte si směny kdykoli a kdekoli

25.2.2018
Hlavním smyslem e-Brigád je zjednodušit obsazování vybraných směn – nemusíte k nám jezdit nebo nám volat, směnu si obsadíte pohodlně přes telefon, tablet nebo PC.

e-Brigády - obsaďte si směny kdykoli a kdekoli

Co vlastně jsou e-Brigády?

e-Brigády jsou webová aplikace, kterou jsme vytvořili pro vás, naše brigádníky. Hlavním smyslem e-Brigád je zjednodušit obsazování vybraných směn – nemusíte k nám jezdit nebo nám volat, směnu si obsadíte pohodlně přes telefon, tablet nebo PC.

Jak se k e-Brigádám dostanu?

Nebojte se, nemusíte si nic instalovat, stačí se přihlásit kliknutím na „Můj účet“ vpravo nahoře. Pokud nevíte jaké máte přihlašovací údaje, tak:

 • e-mail je ten, které jste uvedli při registraci,
 • heslo – pokud jste v e-Brigádách nikdy nebyli, nechte si na váš email zaslat „zapomenuté heslo“ – systém vygeneruje heslo náhodné a vy si jej pak můžete po přihlášení změnit.

Co po přihlášení?

Po přihlášení naleznete menu s několik záložkami:

 • Profil – asi netřeba vysvětlovat
 • Životopis – vytvořte si kompletní životopis s profesionálním vzhledem! V tuto chvíli pracujeme na možnosti exportovat životopis do pdf
 • Zasílání brigád na email – Chcete aktuální nabídky nových pozic do emailu? Zadejte lokalitu a obor – nové nabídky vám budeme zasílat tak často jak si zvolíte
 • e-Brigády – to nejdůležitější, možnost obsazovat směny, stahovat výkazy, zobrazit si přesnou adresu pracoviště aj.
 • Nastavení – změna hesla

K tomu nejdůležitějšímu: e-Brigády.

Co za brigády vlastně vidíte na webu? Veškeré s „denním obsazováním“ – nenaleznete tam sice dlouhodobé administrativy nebo HPP, ale pokud chodíte doplňovat, na pokladny, nárazové administrativy, balení zboží a expedice  nebo recepce, tak je na webu uvidíte. Nemáme opravdu žádné "podpultovky". Pokud nevidíte žádné volné směny, tak nemáte aktuálně platnou smlouvu – směny se zobrazí jen v případě, kdy máte podepsanou smlouvu alespoň na některou z brigád.

e-Brigády mají různé sekce:

 • Volné brigády – zobrazte si na jednotlivé dny nebo i na celý týden veškeré směny, které máme aktuálně volné. Ve směnách je možné filtrovat, nechat si zobrazit jen oblíbené a pak si obsadíte to, co vám vyhovuje nejvíc.
 • Obsazené brigády – nevíte jaké máte domluvené směny? Zde si vytisknete výkazy, podíváte se na časy směn a zobrazíte si i mapu s adresou pracoviště.
 • Oblíbené brigády – chcete si zobrazit jen své oblíbené brigády? Můžete! V této záložce můžete spravovat co je oblíbená brigáda a co není – v přehledu se vám pak bude zobrazovat kolik máme volných směn na jednotlivé dny a kolik z toho je oblíbených brigád.
 • Volné termíny – nenašli jste žádnou brigádu na pondělí? Nevadí! Zadejte nám kdy máte čas, systém vám pak ukáže kolik máme volných směn ve vašem čase a kolik z toho je oblíbených brigád. Navíc, pokud se nám něco objeví nebo někdo vypadne na některý den, budeme vás kontaktovat.

 

Na směny se můžete podívat kdykoli a kdekoli. Není třeba k nám jezdit, volat nebo psát emaily – vše si zobrazíte a v klidu se rozhodnete. Pokud si budete chtít obsadit konkrétní směnu a systém vás nepustí, tak je zřejmě nutné projít školením nebo dodat aktuální průkaz pro práci v potravinářství či něco jiného. Pokud chcete někam zcela prvně, zavolat musíte, abychom vám řekli potřebné informace před první směnou, ale pak si již můžete směny obsazovat dle libosti sami a přes web, stačí se jen přihlásit

70kr2ktbh2sm4mfigadci3ml01