Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat
Místo výkonu
Praha 9
Termín nástupu
1.9.2022
Hrubá mzda
40-55000 Kč/měsíc
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se digitalizací, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozic Sales&Maketing Support Manager.

Jedná se o hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

- spolupráce na administrativní přípravě smluv, řízení schvalovacího procesu

- formální příprava nabídek, spolupráce na přípravě nabídek a zajištění centrální evidence

- průběžné sledování zdrojů veřejných zakázek a koordinace činností při zpracování nabídek

- objednávání zboží

- správa a evidence dokumentace obchodního oddělení

Požadavky:

- min. SŠ vzdělání ekonomického směru

- znalost zákona o veřejných zakázkách

- velmi dobrá znalost práce s PC - MS Office, Internet

- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

- pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

- Aj na komunikativní úrovni (denní báze)

- možnost nastoupit 1.9.2022

Nabízíme:

- mzda 40-55tis hrubého měsíčně (dle dosažené praxe a vzdělání)

- stravenky v hodnotě 135Kč

- 5 sick days

​- Cafeterie

- Penzijní a životní připojištění

- odborná školení

- možnost profesního růstu

- možnost práce i v režimu Home Office

​- práce v moderním prostředí

U nás si můžete sami nastavit frekvenci automatického zasílání brigád.

0sfvk9hskdil7br84d0795dk01