Místo výkonu
Praha 4
Termín nástupu
1.6.2020
Hrubá mzda
27000 Kč/měsíc
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se dodáváním armatur, komponent, čerpadel, přístrojů a zařízení, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici MARKETINGOVÝ PRACOVNÍK.

Pozice je vhodná i pro absolventy!

Náplň práce:

- podpora prodeje produktů společnosti (ventily, armatury, čerpadla, technologická zařízení, měřící technika

- příprava materiálů pro prezentace a marketing, práce s e-shopem, správa databází produktů

- kontakty se stávajícími zákazníky

- akvizice nových klientů

Požadavky:

- ideálně VŠ technického zaměření velkou výhodou

- zkušenosti na podobné pozici výhodou nikoliv podmínkou

- uživatelská znalost práce na PC

- komunikativní znalost Aj, dále Nj výhodou

- nástup co nejdříve

- profesionální vystupování, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

- 27 000Kč měsíčně hrubého + osobní ohodnocení a kvartální odměny

- aktivní využití jazyků v praxi

- firemní benefity

- možnost osobního a profesního růstu, školení, vzdělání

- zázemí stabilní prosperující české společnosti

U nás si můžete sami nastavit frekvenci automatického zasílání brigád.

ujirno9779ik9hdos2raroogh1