Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat
Místo výkonu
Praha
IHNED
Hrubá mzda
155,00 Kč/h
Zdravotní průkaz
ANO
Vyplácení záloh
Denně

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici DOPLŇOVAČ - MANIPULANT.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • naskladňování zboží do regálu,
  • pomocné úklidové práce,
  • péče o vzhled oddělení.

Požadavky:

  • věk min. 18let,
  • zdravotní průkaz pro práci v potravinářství,
  • výpis z rejstříku trestů,
  • možnost pracovat alespoň 3 směny týdně - směny možno vybrat
  • fyzická zdatnost.
  • spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost za svěřený úsek

Nabízíme:

  • mzda 155,00,-Kč/hod (hrubého)
  • denní vyplácení,
  • dobrá dopravní dostupnost,
  • moderní pracovní prostředí,
  • možnost dlouhodobé spolupráce.
  • přizpůsobení místa pracoviště Vašemu bydliště
  • široký výběr oddělení ve kterém se lze uplatnit

Mimo veškeré prodejny nyní sháníme na dlouhodobou spolupráci:

- Stodůlky - Koloniál

- Butovice - Ovoce / Zelenina

- Jesenice - Nápoje

- Černý Most - Koloniál

- Vestec - Vybalování / Pekárna

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis nebo se s potřebnými dokumenty zastavte přímo u nás v agentuře!

U nás si můžete sami nastavit frekvenci automatického zasílání brigád.

5kahrjf1tnobepglli9tte2lm3