Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

e-Brigády

e-Brigády jsou webová aplikace, kterou jsme vytvořili pro vás, naše brigádníky. Hlavním smyslem e-Brigád je zjednodušit obsazování vybraných směn – nemusíte k nám jezdit nebo nám volat, směnu si obsadíte pohodlně přes telefon, tablet nebo PC.

Co aplikace umožňuje?

Zobrazení všech volných brigád - veškeré směny, které nabízíme v kanceláři, vidíte i na webu. Nemáme žádné „podpultovky“. Směny si obsadíte v klidu z pohodlí domova bez nutnosti docházet k nám do kanceláře nebo volat.

Obsazení směn – máte zájem o některou ze směn? Pokud splňujete veškeré požadavky a již jste u tohoto klienta byli, můžete si směnu sami obsadit. Případně Vás zaujala brigáda, kde jste ještě nebyli? Lze zaslat dotaz na konkrétní směnu a zavoláme Vám zpět s informacemi o brigádě.

Zadání volných termínů – nenašli jste brigádu na příští týden, která Vám vyhovuje? Vyplňte si volné termíny, a pokud se nám uvolní směna ve vámi uvedeném termínu, budeme Vás informovat emailem.

Přehled obsazených směn – zapomněli jste na kdy máte další brigádu? Po přihlášení do systému vidíte veškeré plánované směny a ke každé si můžete vytisknout výkaz.

Zadání oblíbených brigád - pokud máte oblíbenou brigádu můžete sí jí označit jako TOP a následně se Vám vždy zobrazí volné směny na tyto brigády ihned po přihlášení.

Potřebujete životopis? Jednouchý editor Vám vytvoří potřebné CV, nemusíte hledat žádné free šablony ani pracovat s Wordem, zadáte data a životopis dostanete v PDF formátu.

Jak aplikaci získáte?

Jednoduše, stačí mít u nás podepsanou smlouvu a následně se zkuste přihlásit na naše stránky. Na email, který jste uvedli při registraci, si nechte zaslat zapomenuté heslo, systém náhodně heslo vygeneruje a následně se můžete přihlásit a heslo změnit.

lk05t2onkrj76fm3edd8s2akl6