Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Pokud jste se již zaregistrovali a chystáte se na sepsání smlouvy před první brigádou, můžete nám pomoci urychlit uzavření smlouvy a vyplnit tento dotazník. Údaje na něm jsou obdobné, jako jste uvedli do registrace. Tento dokument nám pomůže rychle odkontrolovat Vámi zadané data a vytisknout smlouvu.

Tento formulář si vytiskněte a odevzdejte v Agentuře STUDENT s.r.o., pokud chcete, abychom Vám mzdu odesílali na účet. Mzdy odesíláme pravidelně 2x týdně a to v úterý a ve čtvrtek.

Plná moc

dokument

Nemůžete zastavit pro peníze sami a chcete, aby Vám někdo vyzvedl zálohu/výplatu, vyplňte tuto plnou moc. Ten koho určíte v plné moci, může vyzvednout mzdu za Vás. K vyzvednutí bude kromě plné moci potřebovat svůj platný OP a Váš výkaz. Váš OP není v žádném případě třeba, pouze OP zmocněného výplatu/zálohu převzít.

Nemůžete-li si z vážného důvodu vyzvednout mzdu do 5. dne následujícího měsíce, můžete po konzultaci s pracovníkem Agentury STUDENT s.r.o. využít možnosti znovupotvrzení výkazu. Tento formulář Vám potvrdí přímo ve firmě, kde jste pracoval/-a.

Pokud chcete uplatnit bonus na dítě, je třeba čestné prohlášení od druhého poplatníka, že bonus neuplatňuje.

Posudek o bolestném pro Kooperativu, u které je Agentura STUDENT pojištěna ve smyslu zákonného pojištění zaměstnavatele

Dokument pro lékaře o způsobilosti k výkonu práce

Nové brigády ve vašem e-mailu

Odebíráním nových brigád si zajistíte, že Vám žádná nová práce nebo brigáda z naší nabídky neunikne.

U nás si můžete sami nastavit frekvenci automatického zasílání brigád.
A to každý den nebo pouze 1x týdně.

1vl9u6kurl9odsh1i80pcdvs66