Dnes na brigádu, zítra pro peníze

Jak denní vyplácení vlastně funguje? Jednoduše! Náš systém umožňuje zpracovávat výplaty v online čase, pokud se k nám zastavíte v pokladních hodinách, tak si můžete vyzvednout zálohu v maximální možné výši. Nenabízíme pouze 1.000 Kč/týden ani 50 % z hrubé mzdy, ale vše na co máte nárok po odečtení zákonných odvodů a srážek. K výplatě potřebujete pouze občanský průkaz nebo jiný průkaz totožnosti a výkazy, které chcete proplatit. U klientů, kde máme docházku elektronicky stačí jen doklad totožnosti, pro jistotu si ale ověřte, že nám klient již docházku zaslal. Zavolejte do agentury, než k nám vyrazíte a my Vám zaslání docházky potvrdíme.

Kdy si můžete pro peníze přijít?

Hotovostní pokladna je otevřena v dalších 5 dnech:

Dnes Zavřeno
Zítra Zavřeno
Pátek Zavřeno
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Veškeré změny pokladních hodin (konec měsíce, svátky a jiné) naleznete vždy v novinkách.

Můžu si nechat peníze zaslat na účet?

Peníze na účet odesíláme standardně v úterý a ve čtvrtek vždy v 12:00. Výkazy dodané později se odešlou nejbližší následující termín.

Funguje denní vyplácení u všech brigád?

Denní vyplácení nabízíme u více než 70% brigád, u ostatních je obvykle týdenní elektronická docházka a i pro týdenní docházku platí to co pro denní vyplácení – obdržíte vše, v maximální možné výši.

Jaký je poplatek za hotovostní zálohu?

Hotovostní zálohu si můžete vyzvednout 3x měsíčně ZDARMA, 4. a každá další záloha je zpoplatněna částkou 20 Kč. Bezhotovostní zálohy jsou stále zcela zdarma.

 

emo3gogd33i55eb6fpfgshab52