Zavedení Karetních peněženek - zasílání výplat

5.3.2018
Ve spolupráci s Prepaid Solutions a.s. jsme připravili možnost zasílání výplat na Karetní peněženku. Odevzdáte výkazy a peníze odešleme na Karetní peněženku zcela stejně jako kdybyste si je vyzvednu u nás v hotovosti

Zavedení Karetních peněženek - zasílání výplat

Agentura STUDENT s.r.o. ve spolupráci se společností Prepaid Solutions a.s. připravila pro své zaměstnance novinku v podobě „Karetní peněženky“. Karetní peněženka funguje na principu platební karty MasterCard s tím rozdílem, že není spojena s účtem majitele karty. Jedná se o rychlý a bezpečný platební prostředek - zřízení karty je možné realizovat přímo v kanceláři Agentury STUDENT během několika minut.

Vzhledem k tomu, že Karetní peněženka není spojena s majitelem účtu, lze jí využívat k zasílání záloh / výplat, aniž byste měli mít obavy, že Vám peníze na kartě například obestaví exekutor, jako je tomu v případě peněz poslaných na běžný účet. Nicméně pokud je na Vás vedena exekuce, srážky se provedou a na karetní peněženku vám dorazí zbývající čistá mzda zcela stejně, jako kdybyste si jí vyzvedli u nás v kanceláři na pokladně.

Jedná se tak opravdu o „peněženku“ kam Vám můžeme, v případě Vašeho zájmu, zasílat Vaši mzdu. S Karetní peněženkou pak dále pracujete jako s běžnou kartou - můžete ji používat pro výběry z bankomatů a k platbám u obchodníků (i na internetu), kteří akceptují karty MasterCard.

O vydání Karetní peněženky můžete požádat přímo v kanceláři Agentury STUDENT. Vydání první karty je zdarma.

Poplatky:

Cena za vybrané operace
Kupní cena první Karty ZDARMA
Aktivace Karty ZDARMA
Nabití Karty vkladem/převodem 1%*, minimálně 10 Kč
Platba Kartou u obchodníka ZDARMA
Dotaz na zůstatek Karty prostřednictvím bankomatu 5 Kč
Dotaz na zůstatek Karty prostřednictvím webové samoobsluhy ZDARMA
Změna PIN v bankomatu 10 Kč
Změna telefonního čísla spojeného s Kartou ZDARMA
Výběr z bankomatu - domácí 19 Kč
Měsíční poplatek za nevyužití Karty (při nevyužití v posledních 6 měsících) 49 Kč
Poplatek ze deblokaci karty 69 Kč
Poplatek za odmítnutí transakce z důvodů na straně držitele Karty 10 Kč

*) Při zaslání 1.000 Kč na Karetní peněženku je poplatek z příchozí platby ve výši 10Kč

Nečekejte ve frontě na hotovostní výplatu mzdy! Nechte si pohodlně poslat mzdu na „Karetní peněženku“. Výplata mzdy pohodlně, bez fronty, 2x týdně a bez nutnosti vlastnit účet. Využijte výhody bezhotovostních plateb kartou v obchodech, výběru z bankomatu, plateb na internetu.

 

               

hqdlh74c6nkqsk33lvqcqdpnh7