Místo výkonu
Praha 5
IHNED
Hrubá mzda
120 Kč/h
Vyplácení záloh
Týdně

Pro našeho významného klienta, mezinárodní řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/ku na zpracování master dat.

Jedná se o spolupráci do 31.12.2018 s možností prodloužení.

Náplň práce:

- kontrola dat

- dohledávání chybějících dat

- sběr nových dat

- komunikace s dodavateli

Požadujeme

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

- předchozí praxi v administrativě výhodou

- dobrá znalost práce s PC (zejména Excel)

- možnost pracovat 3xtýdně do konce roku 2018

- pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

- mzda 120Kč/h hrubého

- týdenní vyplácení

- dobrá dopravní dostupnost (metro B - Stodůlky)

- praxi v mezinárodní společnosti

82ubnvefsfufqgshv0kd8th8v5