Místo výkonu
Praha, Středočeský
IHNED
Hrubá mzda
160-200 Kč/h
Vyplácení záloh
Týdně

Pro přední IT společnost hledáme pracovníky na dlouhodobý projekt zaměřený na analýzu a zpracování webových dat.

Náplň práce:

  • analýza přidělených dat
  • zpracování dat dle požadavku zaměstnavatele
  • vytváření pattern
  • komunikace se supervizorem

NABÍZÍME

  • flexibilní pracovní doba
  • práce na 25h týdně
  • nástupní mzda 160Kč/h (po zapracování až 200Kč/h)
  • po zaškolení práce z domova (home-office)
  • práce pro prestižní IT firmu
  • v případě oboustranné spokojenosti - dlouhodobá spolupráce

POŽADAVKY

  • ideálně student nebo absolvent VŚ (ČVUT/MFF..)
  • znalost datové analýzy výhodou nikoliv podmínkou
  • analytické a logické myšlení
  • porozumění množinovým a logickým operacím
  • orientace v technologickém fungování webovch stránek (HTML,JavaSricpt)
  • znalost struktury URL (význam jednotlivých složek)
  • základní znalost databází (SQL,Oracle)
  • samostatnost, preciznost
  • vlastní notebook/PC s připojením velkou výhodou
  • nástup co nejdříve
  • možnost, v případě potřeby) přijít do sídla společnosti nebo se zúčastnit videokonference
  • možnost pracovat 25 týdně
  • pečlivost

a4o5rrhod4800h8n4c8eceak40