Místo výkonu
Praha 9
IHNED
Hrubá mzda
200-250 Kč/h
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro našeho významného klienta, mezinárodní banku, hledáme vhodného kandidáta na pozici webmaster/webový specialista.

Náplň práce:

- návrh, tvorba a správa webových stránek

- aktualizace a úpravy stránek

- zodpovědnost za funkčnost a kompatibilitu stránek

- úprava kódů stránek

- řešení úkolů

Požadujeme:

- ideálně student VŠ - informační technologie

- znalost HTML/CSS/základy SEO, linkbuilding

- Photoshop, Copywriting velkou výhodou

- dobrá znalost anglického jazyka

- samostatnost, cit pro detail, zodpovědnost

- předchozí zkušenosti s touto prací velkou výhodou

- zájem o trendy webových technologií

Nabízíme:

- mzda 200-250Kč/h

- možnost dlouhodobé spolupráce

- práce na 20h/týdne s možností volit si pracovní dobu dle časových možností

- praxi v prestižní společnosti

mdfft58obpi7ll10t0thpsl111