Místo výkonu
Praha
IHNED
Hrubá mzda
135 - 150 Kč/h
Zdravotní průkaz
ANO
Vyplácení záloh
Denně

Pro velkoobchod ve Stodůlkách hledáme brigádníky na výpomoc do pekárny - znalost není třeba, zaučí.

Náplň práce:

  • rozpékání pečiva
  • doplňování pečiva

Požadavky:

  • vhodné pro starší 18 let
  • chuť naučit se nové práci
  • docházka alespoň 4x týdně po dobu 2 měsíců - i déle
  • průkaz pro práci v potravinářství - vydává praktický lékař

Nabízíme:

  • brigádu na DPP s klientem
  • denní vyplácení
  • volbu směn - 6-14, 10-18, 14-22 nebo pravidelné noční 22-6
  • možnost nástupu na PP
  • 135 Kč/h denní + 15 Kč/h noční

d64edb5mvpofdpjsfel0oq8ct4