Místo výkonu
Praha 9
Termín nástupu
15.1.2018
Hrubá mzda
120 Kč/h
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní bankovní společnost, hledáme vhodného brigádníka/ci na výpomoc s archivací dokumentů.

Náplň práce:

  • zpracování dokumentace klientů,
  • archivace dokumentů,
  • práce se sadou MS Office (zejména Excel),
  • kontrola správnosti údajů.

Požadujeme

  • znalost práce se sadou MS Office,
  • střední znalost AJ - dostačující je porozumnění textu,
  • min. středoškolské vzdělání,
  • docházka 5 dní v týdnu - 4 hod denně (začátek 8:30-9:00),
  • nástup ideálně od 15.1.2018

Nabízíme

  • mzda 120Kč/h,
  • výplata měsíčně,
  • profesionální zaškolení,
  • dobrá dopravní dostupnost (v blízkosti stanice metra Českomoravská),
  • práce v prestižní společnosti,
  • dlouhodobou spolupráci.

fqippt1ssuejutcudsdlakeer0