Agentura STUDENT
Pavel Bláhovec
Zadarmo v Google play
Nainstalovat
Místo výkonu
Praha 4
IHNED
Hrubá mzda
22500 Kč/měsíc
Vyplácení záloh
Měsíčně

Do našeho týmu hledáme kandidáta/tku na pozici: Referent/ka smluvní agendy.

Náplň práce

- zajištění podpisu příslušné smlouvy,
- skenování dokumentů,
- kooperace s ostatními členy HR týmu,
- poskytování základních pracovně právních informací,
- zpracování dalších smluvních dokumentů,
- archivace dokumentů.

Požadujeme

- uchazeč/ka starší 18 let,
- trestní bezúhonnost (splnění podmínek GDPR),
- praxe v administrativě výhodou,
- práce na PC (MS Excel, Word, Outlook, interní databáze apod.),
- komunikativní a zodpovědná osobnost,
- možnost docházet 4dny v týdnu.

Nabízíme

- stravné ve výši 90 Kč/den plně hrazeno zaměstnavatelem
- možnost získat výhodnější firemní tarif na mobilní telefon (neomezené volání, 3 GB dat za 200 Kč/měsíc),
- příspěvek na penzijní připojištění až 500 Kč/měsíc,
- MultiSport karta,
- ročně 3 x sickday,
- bonusy ke mzdě před dovolenou a před koncem roku,
- práci ve skvělém kolektivu (více jak 1/2 týmu u nás pracuje přes 5 let),
- moderní kanceláře kousek od metra Chodov,
- káva, čaj a malé občerstvení k dispozici na pracovišti,
- velmi dobré spojení MHD (5 minut od metra C Chodov),
- získání zkušeností v oblasti personalistiky - pokud v této oblasti nemáte praxi, není to překážkou. Vše potřebné Vás naučíme - od problematiky týkající se právních předpisů (zákoník práce, zákon o zaměstnanosti, zákon o všeobecném zdravotním pojištění) až po práci s interní databází.

U nás si můžete sami nastavit frekvenci automatického zasílání brigád.

fnnmodbfs6hqtqm0n1la2dlu56