Místo výkonu
Praha 9
IHNED
Hrubá mzda
152 Kč/h
Zdravotní průkaz
ANO
Vyplácení záloh
Denně

Pro našeho klienta, hypermarket v Průhonicích, hledáme vhodné kandidáty na doplňování a obsluhu vinotéky.

Jedná se o dlouhodobou a pravidelnou brigádu minimálně do konce roku 2018!

Náplň práce:

- doplňování zboží v úseku vína

- péče o svěřený úsek

- poskytování základního poradenství zákazníkům

- drobný úklid

Požadujeme:

- věk min. 18let

- výpis z rejstříku trestů

- zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

- všeobecné znalosti o víně (základní druhy, názvy, značky) - proběhne zaškolení profesionálem

- dobré komunikační dovednosti

- možnost pracovat dlouhodobě pravidelně - střídání ranních a odpoledních

- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

- mzda 152Kč/h hrubého

- denní vyplácení

- jistou a pravidelnou brigádu

- dobrá dopravní dostupnost

- moderní pracovní prostředí

durc299nlseb6eka3sphvthsd4