Místo výkonu
Praha 3
IHNED
Hrubá mzda
180 Kč/h
Vyplácení záloh
Týdně

Pro našeho významného klienta, společnost, která je leaderem v oblasti automatizace, hledáme vhodného kandidáta na přípravu a zpracování dokumentace.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci, klidně na 1-2 roky!

Náplň práce:

- kompletace podkladů k dokumentaci,

- zajišťování potřebných dokladů z výrobních závodů

- spolupráce s administrativním oddělením

- objednávání tisku dokumentace

- fyzická kontrola kompletní dokumentace

- v případě nutnosti návštěva zákazníka při jednání o dokumentaci

Požadavky:

- ideálně student 2. ročníku VŠ (ideálně technického zaměření, ale není podmínkou)

- dobrá znalost práce s PC

- dobré komunikační a organizační schopnosti

- anglický jazyk středně pokročilý

- možnost docházet 1xtýdně do sídla společnosti podmínkou

- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

- zájem o dlouhodobou spolupráci podmínkou

- orientace v technické dokumentaci velkou výhodou

Nabízíme:

- mzda 180Kč/h hrubého

- možnost plánovat si práci dle svých časových možností

- jistou práci na několik let

- po zaškolení firemní telefon a notebook

- možnost práce z domova

3u4flpnmcgs7lu9b5blf7pj8o3