Místo výkonu
Praha 9
IHNED
Hrubá mzda
120 Kč/h
Zdravotní průkaz
ANO
Vyplácení záloh
Denně

Pro nadnárodní společnost, podnikající v potravinářském průmyslu, hledáme brigádníky do výrobního týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajištění výroby a práce na výrobní lince
  • odebírání poškozených lahví z dopravníkového pásu
  • vylévání zbytků nápojů z láhví
  • odstraňování brček
  • ruční skládání nesprávných lahví do přepravek.

NABÍZÍME:

  • denní vyplácení
  • káva, čaj, nealko zdarma
  • příspěvek na stravenky
  • mzda 120,-Kč/hod.
  • celotýdenní, směnný provoz (střídání denních a nočních směn v krátkém a dlouhém týdnu - 12ti hodinové směny)
  • dobrá dostupnost na pracoviště
  • možnost dlouhodobé spolupráce

POŽADAVKY:

  • práce vhodná pro MUŽE i ŽENY starší 18 let
  • dobrou fyzickou kondici
  • ochotu pracovat na směny
  • nutný výpis ze zdravotní dokumentace od obvodního lékaře (vstupní zdravotní prohlídka u závodního lékaře zdarma)
  • ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ PRO PRÁCI V POTRAVINÁŘSTVÍ - PODMÍNKOU!

d9dsb0rf2r7pithisacmvcvdc5