Místo výkonu
Praha 10
IHNED
Hrubá mzda
110 - 130 Kč/h
Vyplácení záloh
Denně

Pro našeho významného klienta, jednu z největších a nejuznávanějších evropských sítotiskařských společností, hledáme brigádnici / brigádníka na výpomoc při potisku textilu.

Náplň práce:

  • pomocné manuální práce,
  • balící práce,
  • kontrola kvality.

NABÍZÍME

  • dobře dostupné pracoviště - Praha 10,
  • směny ranní a odpolední,
  • výplata každý den,
  • 110 Kč/h + až 20,-Kč/hod. bonus za výkon,
  • směny od druhého dne - zastavte se v agentuře na Chodově (Po - Pá 9-13 a 14-18).

POŽADAVKY

  • manuální zručnost,
  • spolehlivost, pracovitost, pečlivost,
  • dobrý zrak,
  • uživatelská práce s PC.

lu2h39iq5l3ddo4n2ot865vqi4