Místo výkonu
Praha 9
IHNED
Hrubá mzda
21000 - 23000 Kč/měsíc
Vhodnější pro
muže 18+
Zdravotní průkaz
ANO
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro mezinárodní společnost vyrábějící a distribuující nealkoholické nápoje hledáme pracovníky výrobní linky.

Náplň práce:

  • Zajištění kontinuální výroby a efektivní využití výrobní linky,
  • Přestavba a nastavení výrobních zařízení pro různá balení,
  • Udržování provozní zásoby obalového materiálu,
  • Údržba výrobního zařízení, provozní opravy,
  • Provádění čištění a sanitace plniče a ostatních zařízení, vedení příslušných záznamů.

Požadujeme:

  • Zkušenost s prací na aseptické výrobní lince (ideálně v oblasti potravinářství) podmínkou,
  • Znalost práce se strojích: plnič nebo paster nebo unidox, CIP stanice,
  • Zkušenost s přípravou koncentrátů před vstupem na výrobní linku,
  • Obsluha strojní vyfukovačky,
  • Základní znalost laboratorních postupů (titrace, měření Bx),
  • Praxe na dalších strojích typu: etiketovačky, balící tunel, sleeve aplikátor výhodou,
  • Dobrou fyzickou kondici, manuální zručnost,
  • Ochotu pracovat na směny (12hod směny - ranní/odpolední),
  • Základní schopnost práce s PC,
  • Spolehlivost, pracovitost samozřejmostí.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na dobu neurčitou,
  • Příplatky za práci v noci a o víkendech, osobní bonusy,
  • Příplatky za přesčasy, za směnný provoz,
  • 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem,
  • Příspěvek až 1 000 Kč na dopravu,
  • Odborná školení
  • Místo výkonu práce: Praha 9, Kolbenova (výborná dostupnost - metro B).

1i8mo2gtmiu5d6d3toeced4eh2