Místo výkonu
Praha 1
Termín nástupu
22.10.2018
Hrubá mzda
30 000 Kč/měsíc
Vhodnější pro
ženu 18+
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro našeho klienta, společnost zabývající s pronájmem a správou vlastních nebo pronajatých nemovitostí, hledáme pracovníka na pozici ,,Provozní manažer/ka''.

Náplň práce:

- zajištění chodu kanceláře,

- plánování schůzek a jednání,

- komunikace s firemními zákazníky,

- organizace/evidence požadavků na opravy, úpravy, služby,

- komunikace s dodavateli – servisními společnostmi.

Požadujeme:

- naprostá samostatnost,

- znalost AJ minimálně na B2,

- výborná znalost MS Office (Outlook, Excel, Word) a ČJ,

- pravidelné směny Po až Pá - 8:30-16:30h,

- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,

- asertivita, schopnost denně řešit provozní záležitosti.

Nabízíme:

- mzda 30 000Kč/měsíc hrubého,

- dovolená 4 týdny ročně,

- možnost kariérního růstu,

- pracoviště v centru Prahy,

- příjemný kolektiv a moderní zázemí.

u27jvrmr82cqjifjs43jviktf0