Místo výkonu
Praha 4
IHNED
Hrubá mzda
130 Kč/měsíc
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro našeho klienta, společnost zabývající se poradenstvím v oblasti mezd, dokumentace a pracovních procesů, hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pozici office asistent/ka.

Jedná se o brigádu s možností přestupu na HPP!

Náplň práce:

- vyřizování korespondence, e-mailů, telefonátů

- zápis přijatých faktur

- zajištění chodu recepce

- administrativní podpora personálního oddělení

- koordinace sekretariátu

- aktualizace webových stránek

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

- příjemné, reprezentativní vystupování

- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

- předchozí praxe na obdobné pozici podmínkou

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

- anglický jazyk na komunikativní úrovni

- dobré organizační schopnosti

- časová flexibilita - nutné docházet min.3xtýdně (pondělí podmínkou!)

Nabízíme:

- mzda 130-150Kč/h

- zázemí stabilní společnosti

- příjemné pracovní prostředí

- dobrá dopravní dostupnost - Praha 4 Braník

- v případě oboustranné spokojenosti možnost přestupu na HPP!

ak1l7hl7nbicl2arlfejsdabm1