Místo výkonu
Praha 5
IHNED
Hrubá mzda
160 - 170 Kč/h
Zdravotní průkaz
ANO
Vyplácení záloh
Denně

Pro velkoobchod ve Stodůlkách hledáme brigádníky na pozici Asistent prodeje ryb.

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků,
  • prodej ryb - bez hmotné odpovědnosti,
  • doplňování pultu,

Požadujeme

  • aktivní zájem o ryby (budete obsluhovat zákazníky),
  • možnost docházet alespoň 4x týdně na směny (6-14, 10-18 a 14-22),
  • flexibilitu - brigáda je dlouhodobá,
  • průkaz pro práci v potravinářství,
  • aktivní přístup a dochvilnost,

Nabízíme

  • mzdu 170 Kč/h v prosinci,
  • denní vyplácení,
  • získání zkušeností v oblasti ryb,
  • pracoviště na Praze 5

av6umb904i7a6lgc2iinjvt4q6