Nabízí společnost
OLIVIER s.r.o.
Místo výkonu
Praha 1
IHNED
Hrubá mzda
6000 Kč/měsíc
Vhodnější pro
kohokoliv
Vyplácení záloh
Měsíčně

Reklamní společnost www.iOLiViER.cz vznikla už v roce 2005. Za tu dobu jsme značně rozšířili naše portfolio o další produkty cestovního ruchu (produkty.iolivier.cz), a tak hledáme nového pomocníka do našeho malého kolektivu.

Popis práce

Náplň práce:

  • telefonická a písemná komunikace s klienty
  • administrativní podpora obchodního oddělení
  • distribuce nabídek včetně zpracovávání zpětných vazeb
  • tvorba a ověřování stávající databáze kontaktů

Požadavky na pozici:

  • velmi dobré komunikativní schopnosti, flexibilita
  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
  • systematičnost/pečlivost
  • znalost sociálních sítí výhodou (tvorba mtg. kampaní)

Nabízíme:

  • práci v přátelském a rodinném prostředí
  • práci na DPP, vhodná pro studenty
  • fixní plat (6 000 Kč/měs.) ~ 100 Kč/hod

až 100% bonus k základní mzdě dle výkonu

  • vynikající dostupnost (2 min. od metra Nám.republiky)
  • umožníme realizaci a podporu školních projektů
  • bohaté zkušenosti do CV
  • nástup možný ihned

3cg0lavdv4o6iqmnh2nmtt4s44