Místo výkonu
Praha
IHNED
Hrubá mzda
130 Kč/h
Vyplácení záloh
Denně

Pro mezinárodní společnost, vyrábějící a distribuující nealkoholické nápoje, hledáme studenta na pozici Marketing Trainee.

Náplň práce:

  • podpora brand managera při přípravě marketingových kampaní a uvádění novinek
  • řízení agendy spojené s vývojem, schvalováním a řízením obalových změn
  • samostatné vedení komunikačních kampaní se zaměřením se na digitální platformy
  • administrativní podpora, tvorba objednávek a evidence faktur, práce v SAP

NABÍZÍME

  • odměnu 130,- hrubého/hod,
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti,
  • získání cenných pracovních zkušeností.

POŽADAVKY

  • VŠ student obor marketing,
  • možnost docházet 3 celé dny v týdnu  - celkem 24 hodin týdně,
  • komunikační a organizační dovednosti,
  • pokročilá aktivní angličtina.

1tddlrfp3m5pahh7eu5tojo8m6