Místo výkonu
Praha
IHNED
Hrubá mzda
20000 Kč/měsíc
Vhodnější pro
ženu 18+
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro našeho významného klienta, řetězec velkoobchodů v potravinami a spotřebním zbožím, hledáme vhodné kandidátky na pozice HOSTESKA.

Jedná se o práci cca na 1měsíc (Po-Pá) - nutný řidičský průkaz!

Náplň práce:

- oslovování zákazníků na prodejně

- registrace zákazníků na DNY SOUKROMÉHO PODNIKÁNÍ

- evidence registrovaných zákazníků

- reporting nadřízené osobě

Požadavky:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- řidičský průkaz sk.B - dostanete k dispozici automobil(přejíždění mezi prodejnami)

- ochota cestovat (zajištěné ubytování se stravou v hotelech po ČR)

- možnost pracovat celý termín (cca 1měsíc vždy Po-Pá 6-9h a 13-18h)

- uživatelská znalost práce s PC

- reprezentativní vzhled

- příjemné vystupování

- dobré komunikační a organizační dovednosti

- pečlivost, pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme:

- mzda 20tis/měs hrubého

- při získání registraci 100 zákazníků - bonus 5000Kč a každý další za 40Kč/osobu

- služební automobil

- ubytování v 3*+ hotelech se stravou

- zajímavou brigádu na 1 měsíc

ntf219qjlss1t7db48cjpf9uh2