Místo výkonu
Praha 4
IHNED
Hrubá mzda
140 Kč/h
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro našeho klienta, obchodní společnost zabývající se prodejem armatur, čerpadel, procesní měřící techniky.

Náplň práce:

- zadávání logistických dat (míra, váha, účel použití) do systému

- kontrola dat

- dohledávání chybějících dat

- sběr nových dat

- komunikace s dodavateli

Požadavky:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

- předchozí praxi v administrativě výhodou

- dobrá znalost práce s PC (zejména Excel)

- možnost pracovat 3xtýdně do konce března 2019

- pečlivost, zodpovědnost

- mzda 140Kč/h

- zázemí stabilní prosperující české společnosti

- možnost osobního a profesního růstu, školení

l3kai9u8al33qq0hi1el2fa3l2