Místo výkonu
Říčany u Prahy
IHNED
Hrubá mzda
160 Kč/h
Vhodnější pro
muže 18+
Vyplácení záloh
Denně

Pro našeho klienta, sklad s autodíly a autodoplňky, hledáme vhodné kandidáty na výpomoc do skladu v Říčanech.

Jedná se o pravidelnou a dlouhodobou spolupráci s denním vyplácením.

Náplň práce:

- zaskladňování zboží

- vyskladňování zboží

- nanášení zboží

- příprava objednávek na expedici

- další pomocné skladové práce

Požadujeme:

- věk min. 18 let

- výpis z rejstříku trestů

- fyzická zdatnost

- pracovitost, zodpovědnost, samostatnost

- možnost pracovat od pondělí do pátku dlouhodobě

Nabízíme:

- jistou brigádu na několik měsíců

- denní vyplácení

- základní mzda - 140,00 Kč plus odměny viz níže

Odměna za docházku:

- odměna za docházku 5,00 Kč za všechny hodiny v případě splnění 80+ hodin (1/2 úvazek)

- odměna za docházku 10,00 Kč za všechny hodiny v případě splnění 120+ hodin (3/4 úvazek)

- odměna za docházku 15,00 Kč za všechny hodiny v případě splnění 140+ hodin (takový pracovní splní i 2 pátky v měsíci)

Odměna za výkon:

- při splnění =155 načtených/zpracovaných položek/hodina odměna 5,00 Kč

ubdu75a8upcca43u4qk61gq7n2