Místo výkonu
Praha 6
IHNED
Hrubá mzda
130 Kč/h
Vyplácení záloh
Denně

Pro našeho klienta hledáme brigádníky na výpomoc při kompletaci a polepování zboží.

Náplň práce:

  • lehká práce při propojování PC dílů,
  • kompletace a polep zboží,
  • směny Po - Pá 8:30 – 17,
  • svoz z Letiště V. Havla zdarma,
  • místo výkonu: Kněževes (cca 20 min z metra Nádraží Veleslavín).

Požadavky:

  • docházka alespoň 3x týdně,
  • výpis z rejstříku trestů,
  • podmínkou dobrý zrak - jemná manuální práce,
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost.

Nabízíme:

  • mzda 130 Kč/hod.,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • svoz zdarma,
  • denní vyplácení,
  • nástup ihned.

fk7jpthgpn4l159eugmi9rdr94