Místo výkonu
Praha 5
IHNED
Hrubá mzda
140 Kč/h
Vyplácení záloh
Týdně

Pro vedení společnosti zabývající se provozování velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici asistent vedení společnosti.

Náplň práce:

- administrativní a asistentské práce vedení společnosti

- domlouvání schůzek

- příjem hovorů

- vedení diáře

- komunikace s kolegy a ostatními odděleními

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- anglický jazyk na komunikativní úrovni

- znalost práce na PC (MS Office, internet)

- předchozí zkušenosti s administrativou podmínkou

- reprezentativní vzhled, příjemné vystupování

- časová flexibilita - docházka 4xtýdně do konce března 2018

- zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

- mzda 140Kč/h hrubého

- výplata jednou týdně

- jistou práci do konce března 2018

- praxi v prestižní firmě

lgc2bupcg5nd337s5meusc6rl5