Místo výkonu
Praha 7
Termín nástupu
1.10.2019
Hrubá mzda
140 Kč/h
Vyplácení záloh
Denně

Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti telekomunikační infrastruktury, hledáme vhodné brigádníky na dvouměsíční projekt.

29.10.2019 je čtyřhodinové školení (proplaceno) a start spolupráce je 4.11.2019!!!

Na začátku bude jednosměnný provoz 8-16h, v největší špičce projektu bude dvousměnný provoz 7-15h a 15-23h!

Náplň práce:

- aktivace palubních jednotek v interním systému

- práce s interním systémem

Požadavky:

- věk min. 18 let

- výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

- časová flexibilita - možnost docházet minimálně 3 dny v týdnu na 8h denně po celou dobu projektu

- dobrá znalost práce s PC

- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- mzda 140Kč/h hrubého

- jistou brigádu na dva měsíce do Vánoc

- v případě oboustranné spokojenosti možnost pokračování spolupráce

- zajímavou brigádu

87sv3j2ql6qja2ttfrq057k781