Místo výkonu
Praha
IHNED
Hrubá mzda
120 Kč/h
Vyplácení záloh
Denně

Pro mezinárodní společnost vyrábějící a distribuující nealkoholické nápoje hledáme vhodného pracovníka na pozici Administrátor objednávek:

Náplň práce:

- uzavírání nákupních a prodejních objednávek v účetním programu,
- práce v programu SAP dle dodaných podkladů,
- další drobná administrativa.

Požadujeme:

- vhodné pro studenty ekonomických oborů,
- pečlivost, spolehlivost, zaměření na detail,
- znalost práce se SAP výhodou, nikoliv nutností,
- základy práce s excelem - úpravy tabulek, vyhledávání.

Nabízíme:

- spolupráci na 1 - 2 měsíce,
- dobře dostupné pracoviště - kousek od metra Kolbenova,
- 120 Kč/h hrubého.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

tli3chulv2gluv9b6ho71p5ka3