Místo výkonu
Praha 9
Termín nástupu
1.9.2018
Hrubá mzda
120 Kč/h
Vyplácení záloh
Denně

Pro mezinárodní společnost vyrábějící a distribuující nealkoholické nápoje hledáme pracovníka na pozici Administrativní podpora finančního oddělení.

Náplň práce:

  • zadávání schválených ceníků do SAP,
  • kontrola uhrazených závazků a pohledávek,
  • drobné administrativní práce.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ,
  • možnost docházet 20hod/týdně (Po-Pá),
  • práce na PC – MS Office (základy práce s excelem - úpravy tabulek, vyhledávání),
  • znalost práce se SAP výhodou, nikoliv nutností.

Nabízíme:

  • možnost dlouhodobé brigády,
  • odměnu 120,- hrubého/hod.,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis.

qs7n0gun37uf3ih5dr2ljc8br2