Místo výkonu
Praha 5
IHNED
Hrubá mzda
150 Kč/h
Vyplácení záloh
Týdně

Pro známý řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím hledáme vhodné kandidáty na administrativní výpomoc pro produktové oddělení.

Náplň práce:

- zadávání dat do systému

- výpomoc produktovému manažerovi

- práce s databází sortimentu

- komunikace s nadřízeným a ostatními oddělením

- drobná administrativa

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- potvrzení o studiu nebo výpis z rejstříku trestů

- znalost práce na PC (Word, Excel, internet)

- předchozí zkušenosti s administrativou

- časová flexibilita - možnost pracovat min. 4směny týdně do konce března

- pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- mzda 150Kč/h hrubého

- jistou brigádu do konce března

- výplata jednou týdně

d5v0klltv725h39en01bl00md4