Místo výkonu
Praha 7
IHNED
Hrubá mzda
25000 Kč/měsíc
Vyplácení záloh
Měsíčně

Pro našeho klienta, maloobchod s výpočetní technikou a spotřební elektronikou, hledáme vhodné kandidáty na pozici administrativní podpora oddělení Sales&Purchasing.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

- administrativní práce na PC

- listování nových položek

- práce s daty

- hlídání termínů

- zodpovídání zákaznických dotazů aj.

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- dobrá znalost práce s PC (MS Office obzváště Excel), zkušenosti s IS, práce s daty

- předchozí zkušenost s prací z back office podmínkou

- selský rozum, rychlost, zodpovědnost, pečlivost

- nástup co nejdříve

Nabízíme:

- mzda 25tis/měs hrubého fix + 0-9tis nenároková kvartální složka

- jednosměnný provoz (Po-Pá)+občasný víkend

- 4 týdny dovolené

- příspěvek na stravování

- zaměstnanecké slevy

- přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí, pracoviště Praha 7

- jazyková výuka na pracovišti

- smlouva na dobu neurčitou

725kd36b461458u60sfhnebbc2