Místo výkonu
Praha 5
IHNED
Hrubá mzda
130 Kč/h
Vyplácení záloh
Týdně

Pro našeho klienta, řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím, hledáme vhodného brigádníka na výpomoc pro finanční oddělení.

Jedná se o práci na 3-4dny v týdnu do 31.12.2019!

Náplň práce:

- textování faktur

- kontrola faktur

- zadávání dat do systému (SAP)

- další administrativní úkony pro finanční odd.

Požadavky:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

- předchozí zkušenosti s administrativou

- možnost pracovat 4dny v týdnu do 31.12.2019

- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

- mzda 130Kč/h hrubého

- týdenní vyplácení

- jistou práci do 31.12.2019

- v případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce

50mmfvd4ie2fkc2uoke40qvj74