Ke stažení

mobilní verze webu

Začněte odebírat RSS kanál brigád pro Váš nejaktuálnější přehled. Nyní už Vám žádná brigáda neuteče.

Ke stažení

Jsme členem
Asociace poskytovatelů personálních služeb

nacházíte se: student.cz | Ke stažení tisknout

Osobni dotaznik:
Pokud jste se již zaregistrovali a chystáte se na sepsání smlouvy před první brigádou, můžete nám pomoci urychlit uzavření smlouvy a vyplnit tento dotazník. Údaje na něm jsou obdobné, jako jste uvedli do registrace. Tento dokument nám pomůže rychle odkontrolovat Vámi zadané data a vytisknout smlouvu.

Formulář pro zasílání mzdy na účet:
Tento formulář si vytiskněte a odevzdejte v Agentuře STUDENT s.r.o., pokud chcete, abychom Vám mzdu odesílali na účet. Mzdy odesíláme pravidelně 2x týdně a to v úterý a ve čtvrtek.

Potvrzeni o prevzeti vykazu:
Při odevzdání výkazu, za který budete chtít mzdu odeslat na účet, si nechte v Agentuře STUDENT s.r.o. potvrdit tento doklad. Potvrzení pro Vás slouží jako podklad o tom, že jste nám výkaz odevzdali. Pro urychlení si můžete potvrzení vyplnit již doma.

Plná moc:
Nemůžete zastavit pro peníze sami a chcete, aby Vám někdo vyzvednul výplatu, vyplňte tuto plnou moc. Ten koho určíte v plné moci, může vyzvednout mzdu za Vás. K vyzvednutí bude kromě plné moci potřebovat Vaši identifikační kartičku, svůj platný OP a Váš výkaz.

Opětovné potvrzení výkazu:
Nemůžete-li si z vážného důvodu vyzvednout mzdu do 5 dne následujícího měsíce, můžete po konzultaci s pracovníkem Agentury STUDENT s.r.o. využít možnosti znovupotvrzení výkazu. Tento formulář Vám potvrdí přímo ve firmě, kde jste pracoval/-la.

Adobe Reader
Pokud nevíte, v čem otevřít soubory v PDF, stáhněte si Adobe Reader přímo ze stránek výrobce.