Agentura STUDENT – Často kladené dotazy. Na co se nás často ptáte. Vaše otázky a naše odpovědi.

mobilní verze webu

Začněte odebírat RSS kanál brigád pro Váš nejaktuálnější přehled. Nyní už Vám žádná brigáda neuteče.

Pro firmy

Jsme členem
Asociace poskytovatelů personálních služeb

Často kladené dotazy

Jak naše firma získá přístup pro on-line objednávky?

Pokud jste již v minulosti pracovníky využívali, kontaktujte nás na telefonním čísle: 271 911 255, nebo e-mailem na adresu agentura@student.cz. Obratem Vám vygenerujeme opřihlašovací údaje a zašleme na Váš e-mail. Pokud jste u nás poprvé a máte zájem o zajištění pracovníků, zašlete svůj požadavek prostřednictvím Žádosti o zajištění brigádníků. Při zahájené spolupráce Vám zašleme i přístupové údaje.

Umíte zajistit brigádníky do druhého dne nebo dokonce i v den objednání?

Brigádníky Vám zajistíme s vysokou pravděpodobností i v ten den, kdy si je objednáte. Objednávky ze dne na den zajišťujeme standardně, jde o běžný provozní režim naší agentury. Máme vytvořeny nástroje a informační systém, který nám to umožňuje.

Zajišťujete pouze studenty?

Hledáme pro naše klienty vždy taková řešení, abychom uspokojili jejich potřeby. Studenti vysokých škol jsou naši tradiční cílovou skupinou pro výběr flexibilní pracovní síly, protože jsou schopni se časově přizpůsobit parametrům objednávek. Zároveň jsou to inteligentní lidé s dobrým přístupem k práci a doba jejich zaškolení je velmi krátká. Pokud pro výběr vhodných pracovníků studenti nevyhovují, oslovujeme samozřejmě takovou cílovou skupinu, abychom realizovali objednávky v maximální efektivitě a kvalitě.

Na jaké typy prací a úkonů umíte zajistit pracovníky a brigádníky?

Běžně zajišťujeme brigádníky pro práce administrativní (vkládání dat, recrepce, asistentky, telemarketing), prezentační (hostesky, promotéři, ochutnávky) a manuální (sklady, výroba, doplňování zboží). Práce musí být odměňované v hodinové sazbě. Vůbec se nezabýváme zakázkami na bázi provizních systémů, MLM apod.

Působíte jen v Praze nebo i v dalších městech ČR?

Sídlo a provozní kancelář máme pouze v Praze. Díky sofistikovanému informačnímu systému na bázi tenkého klienta však můžeme otevřít pobočku během 5 minut otevřením notebooku připojeného k internetu. Standardně také řešíme část našich služeb pro klienty po celé ČR. Kamenná pobočka v době letů do vesmíru není vždy zapotřebí.

Chcete získat více informací?