Agentura STUDENT – Jak získat brigádníky? Pomůžeme vám. U nás najdete kvalifikované brigádníky.

mobilní verze webu

Začněte odebírat RSS kanál brigád pro Váš nejaktuálnější přehled. Nyní už Vám žádná brigáda neuteče.

Pro firmy

Jsme členem
Asociace poskytovatelů personálních služeb

Jak získat brigádníky?

Jednoduše. Stačí vyplnit formulář níže.

Hledáte brigádníky, ale děsíte se toho, co všechno budete muset udělat? Nechce se vám zadávat inzeráty? Už teď jste otrávení z toho, že budete muset vyřizovat telefonáty a e-maily zájemců? Nechcete ztrácet čas osobními pohovory a sepisováním smluv? Pak jste na správném místě. Jsme specializovaná agentura, která se zabývá náborem brigádníků. Díky naší obsáhlé databázi brigádníků vám zajistíme větší počet brigádníku prakticky okamžitě.

Velká databáze brigádníků

Je jedno, zda hledáte brigádníky jako telefonní operátory či pracovní výpomoc na propagační akce, průzkumy trhu, telemarketing nebo inventuru skladu. My vám nabízíme obrovskou databázi brigádníků, která je vám zcela k dispozici. Studenti, kteří s námi spolupracují, jsou tak různorodí, že vám pomůžeme obsadit jakoukoliv brigádnickou pozici. Přečtěte si také, zda vám přináší brigádníci úspory.

Nezávazná poptávka brigádníků

Na váš požadavek „hledám brigádníky“ dostanete u nás jednoduchou odpověď: Brigádníky zajistíme rychle a efektivně. Vyplňte následující formulář (všechna pole jsou povinná) a my se vám v nejkratší možné době ozveme s konkrétní nabídkou zajištění brigádníků včetně cenové nabídky.

Kontaktujte nás pro více informací

Chcete více informací? Přejděte na kontakty nebo využijte náš kontaktní formulář.

Žádost o zajištění brigádníků

Právní forma